Květinový rybník 1594

Květinový rybník 1594

Nadcházející vnitřní sezóna slibuje, že bude velmi zajímavé. Zatímco minimalismus vládl až do teď, vzorované čalounění tkaniny, žakárové výrobky s krásnou přírodou-inspiroval vzory, stejně jako sametové tkaniny, jsou nyní vstupují do salonů. Naši specialisté fabric world naznačují, které produkty stojí za to věnovat velkou pozornost. Vytvořte interiér inspirovaný nejnovějšími trendy! Zveme vás ke čtení.

Aster vzorované čalounění tkaniny

Dokonale zapadá do obou interiérů uspořádaných v klasickém i moderním designu. Aster je jedinečný tradiční materiál tkaný na stavech s použitím pečlivě vybrané příze a nejmodernějších technologií. Tato originální tkanina se vzory je ideální nejen pro výrobu čalounění klepe. Může být také použit pro záclony, čímž se do místnosti přidává elegance a šlechta. Aster dekorativní materiál, který nabízí náš on-line tkaniny shop vyniká:

• výjimečná měkkost
• trvanlivost,
• a sílu.

Je také snadno čistitelné a díky velmi dobré odolnosti proti oděru vypadá dlouho krásně.

Žakárový květinový dekorativní materiál

Dalším návrhem, který je k dispozici v sortimentu našeho online velkoobchodu, je vzorovaná květinová tkanina. Byl vyroben v žakárové technologii. Až donedávna byly nejoblíbenější hlavně jednobarevné žakáry. Existuje však mnoho náznaků, že v současné vnitřní sezóně bude veden bohatě zdobenými materiály!
Jaká je největší výhoda tohoto typu tkaniny?

Oni:

• velmi příjemné na dotek,
• odolný vůči náhlým změnám teploty
• stejně jako hypoalergenní.

Proto mohou být úspěšně použity k vytvoření polštářů nebo jiných speciálních textilií – dokonce i pro nejmenší děti. Žakárové dekorativní květinový materiál, který nabízíme v internetovém obchodě Fabric World, se vyznačuje vysokou kvalitou a jemným květinovým vzorem. Je ideální nejen na polštáře, ale i na celém nábytku. Jeho účelem je především zdobit, takže je ideální pro přehozy, ubrusy, záclony.
Gloss Velvet tkanina s kašmírovou strukturou
Velur se vyznačuje jemným leskem a je ideálním návrhem pro ty, kteří ocení nádheru a aristokratickou eleganci. Donedávna byla nedílnou součástí stylizovaných interiérů. V současné době je však stále možné přijít do styku s ním v místnostech zařízených ve stylu půvabu, průmyslové, retro a dokonce i skandinávské. Je také dobře umístěn v pokojích odrážejících francouzskou eleganci.
Gloss Velvet tkanina dodá interiéru rafinovaný charakter, obklopující ji s luxusem a důstojnou. Tento materiál je vyroben z osnovy a dvou nití. Jeho vzhled je velmi často ve srovnání se sametem nebo veluru. Welwet je obzvláště vhodný jako čalounění tkaniny, ale nic nebrání tomu, abyste ji použili k promáčknutí okna nebo šití pohodlné a příjemné na dotykové polštáře. Produkt, který nabízíme v našem obchodě:

• je odolný,
• snadné čištění
• má antibakteriální certifikaci.

Shrnutí

Éra jednoduchosti v interiérech se pomalu chýlí ke konci. V roce 2020 budou vládnout tkaniny orientované na originální vzory, syté barvy a módní brilanci. Materiály inspirované přírodou, zejména květinové a zvířecí motivy, neztratí svůj význam. Mezi zajímavější návrhy patří velur, který upozorňuje na jemný lesk připomínající drahé kameny. Nabízíme všechny tyto módní návrhy v on-line velkoobchodu Fabric World dekorativních tkanin. Výběrem jednoho z výše uvedených produktů, můžete si být jisti, že budete klást důraz na jedinečný charakter interiéru. Jste připraveni na vaše bytové zařízení podle nejnovějších trendů?