Opona v expresivní barvě, exotická záclonová tkanina v terasových dveřích nebo možná dekorativní polštáře v abstraktních vzorech? Orientální styl v interiérech má rád expresivní design. Při plánování uspořádání však doporučujeme vsadit na neutrální pozadí a pozvat zajímavé dodatky ke hře. Světlé stěny dokonale odhalí barevné detaily a zároveň učiní místnost stále harmonickou a konzistentní.

Takže se nebojte tučné a dokonce i kontrastní kombinace barev, textur a forem. Uspořádání na Středním a Dálném východě je dokonale promyšlený chaos. Sníte o křesle pokrytém látkovým velurem v duetu s kovovou stojací lampou? Žádný problém! Nechte svou fantazii volně běhat a nechte se trochu zbláznit. Orientální dekorativní tkaniny, které jsme pro vás připravili v našem internetovém obchodě / velkoobchod s tkaninami, vám pomohou zavést dech exotiky do vašeho domova.
Orientální dekorativní tkaniny
Při nákupu dekorativní tkaniny věnujte pozornost kvalitě zpracování. Dobrý materiál se vyznačuje odolným vláknem, pevnou a hustou vazbou a správným povrchem. Díky tomu vypadá nejen krásně v interiérech, ale je také extrémně odolný. Odolný proti ohni a mechanickému poškození – tahání, oděr a prasknutí. Díky vodě odpuzovací povlak, to prakticky nedostane špinavé, a případné skvrny budou snadno odstraněny z jeho povrchu. Všechny dekorativní tkaniny dostupné v našem internetovém obchodě jsou:

vynikající design,
vysoká kvalita zpracování,
živé, syté barvy – barvy nezmizí a nemění pod vlivem slunečního světla,
širokou škálu orientálních vzorů,
velmi dobré pevnostní parametry,
odolné vůči nečistotám a snadnému čištění.

Orientální tkaniny nabízené v našem internetovém obchodě budou dokonale fungovat jako záclonový materiál. Jsou také ideální pro dokončovací čalouněný nábytek a dekorativní polštáře. Bohaté barvy a zajímavé textury usnadňují nalezení oblíbeného vzoru. Podívejte se, co pro vás máme!