Sametová tkanina – čalounění, závěs, Sametový materiál

Vytvoření materiálů z polyesterových vláken vám umožní dát jim jakoukoli texturu díky vhodnému složení nitě a osnovy. To je také případ tkanin Velvet. Hedvábná, kašmírová nebo sametová struktura vypadá extrémně rafinovaná a dokonale doplňuje interiéry stylizované, eklektické a v glamour verzi. Sametový materiál je ideální jako surovina pro záclony, přehozy a povlaky na polštáře. Je také vhodný jako čalounění tkaniny. Chcete-li změnit vzhled ložnice nebo obývacího pokoje a přidat k nim dekorativní charakter, stojí za to dosáhnout na jednu z tkanin Velvet z fabricworld.eu. Zveme vás, abyste se seznámili se sortimentem záclonových materiálů a těch, které jsou navrženy tak, aby zakrývaly čalouněný nábytek!

Sametová záclonová tkanina – perfektní dekorace pro každé okenní a terasové dveře

Nepochybně je třeba uspořádání okna, pokud nechcete používat vnější žaluzie. Nicméně, kromě praktické funkce, použití záclon má především dekorativní hodnotu. Sametová záclonová tkanina je ideální pro zakrytí oken i terasových dveří. Můžete si vybrat například francouzskou sametovoutkaninu, která má jemně žebrované struktury. Díky tomu dodává originalitu každému interiéru. V paprscích slunce, které spadají do interiéru z přilehlého okna, bude nepochybně třpytivý Gloss Velvet. Stojí za zmínku, že každý závoj tkanina Welwet z následující nabídky je k dispozici v plné paletě barev, která vám umožní, aby odpovídaly dokonale zvolené uspořádání, barevné schéma stěn nebo zařízení. Pro stylizované interiéry kromě hladké textury si můžete také vybrat z naší nabídky svitek s květinovým vzorem, který bude fungovat nejen jako opona, ale také přehoz.

Velvet – čalounění pro renovaci starého a čalounění nového nábytku

Při již použití sedacího nábytku je nutné zvolit čalounění, díky čemuž mohou vypadat jako nové. Sametové tkaniny, které náš online/velkoobchodní obchod nabízí s dekorativními, čalouněním a záclonovými tkaninami, jsou perfektní. Skvělou volbou pro ty stylizované bude francouzský sametové tkaniny. Welwet tkanina s hladkým, kašmír-jako struktura se může stát čalounění materiál, který vám umožní obnovit čokl, lehátko longue nebo pohovka ve stylu Louisian. Pro čalounění nového i starého nábytku bude také Mustang. Oba mají hydrofobní povlak, díky němuž lze velmi snadno odstranit všechny nečistoty a zároveň mají exkluzivní povrch s mírným leskem. Splňují tak moderní potřeby, kombinují praktická technologická řešení, dobré pevnostní parametry s vynikajícím designem. Velur je čalouněná tkanina, která se vejde i do minimalistických interiérů, což jim dává nádech luxusního povrchu.

Barvy na obrazovce monitoru se mohou mírně lišit od původního barevného schématu tkanin v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.