Prémiová tkanina

Kategorie Premium je dekorativní dekorativní materiál, který osloví zejména kreativní a kreativní lidi. Tkanina je vyrobena z žakárové technologie. To zaručuje vysoké detaily a hladkost návrhů. Tyto vlastnosti jsou žádoucí zejména s krásným květinovým designem složeným z moderních barev, který nabízí náš internetový obchod / velkoobchod s dekorativním, čalouněním, záclonovými tkaninami. Tato čalounění tkanina z tkaniny světa on-line velkoobchodní sortiment funguje dobře jak po celém nábytku a na polštáře samotné.

Mariposa čalounice ve světě látek

Čalouněný hoker v exotických listech? Proč ne! Uspořádání městské džungle je jedním z nejzajímavějších interiérových trendů. Materiál v rostlinných motivech se krásně prezentuje nejen ve formě záclon a textilních přísad. Exotické listy a květiny také vypadají skvěle na nábytku. Jungle tkanina bude proto fungovat jako čalounění materiálu. Hustá žakárová vazba a odolné polyesterové vlákno z něj činí extrémně odolné. Odolný proti mechanickému poškození a prasknutí. A díky vysoce kvalitnímu povrchu lze rychle a efektivně odstranit nečistoty z povrchu materiálu.

Vzorovaná tkanina.

Krásné vzory pro žakárové tkaní.

Krásný design složený z moderních barev.

Vysoce kvalitní čalounění tkaniny. Vypadá skvěle po celém nábytku i na samotných polštářích.

Šířka tkaniny = 140 cm nebo 280 cm

1 ks = 0,5 m proudu

Sílu
0%
Barvy
0%
Hmotnost
0%
Umýt schopni
0%
Design
0%
Oděru
0%

Karta produktu: Informace o produktu a jeho vlastnostech.

Barvy na obrazovce monitoru se mohou mírně lišit od původního barevného schématu tkanin v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.