Hladká tkanina

Široká nabídka hladkých nábytkových a záclonových tkanin je k dispozici v našem online katalogu velkoobchodu s materiálem. Rafinovaná kolekce sbírek je reakcí na potřeby jednotlivých uživatelů a profesionálních interiérových dekoratérů. Hladké tkaniny této kategorie, které náš internetový obchod /velkoobchod nabízí s dekorativními, čalouněním a záclonovými tkaninami, dokonale doplní jakékoliv uspořádání – od klasických a stylových prvků, přes modernistickou a napodobující kůži až po vyhrazené dětské prostory končící. Pestrý design jde ruku v ruce s nejvyšší kvalitou zpracování jak klasickými metodami, tak nejnovějšími technologiemi.

Fuego – Velvet fabric ve společnosti Fabric World

Exkluzivní čalounění z kolekce Velvet Fuego přinese do interiéru nádech luxusu. Hladká tkanina napodobující samet vypadá skvěle na nábytku. Masitá textura s jemným leskem dokonale ladí s přírodním dřevem. Kromě toho, třpytivý povrch poskytuje zajímavou hru světelných odrazů.

Materiály z kolekce Fuego jistě ocení každý, kdo hledá nejvyšší kvalitu. Silná vazba a vysoká hmotnost činí čalouněný nábytek pokrytý touto látkou skutečnou investicí pro nadcházející roky. Lem je odolný proti oděru a mechanickému poškození. Prakticky se neušpiní a možné skvrny se velmi snadno odstraní. Proto bude materiál fungovat nejen v obytných interiérech, ale také v komerčních prostorách. Takže s jeho pomocí můžete také dokončit nábytek pro kavárny, restaurace nebo taverny.

Hladká čalounění – ideální pro interiéry v každém stylu

Designová čalouněná židle s měkkým sametem připomíná styl minulých epoch. Velurové kryty však vypadají skvěle i v moderních interiérech – klasických i moderních. Hladká tkanina Velvet Fuego je skvělou volbou pro glamour, champton nebo newyorský salon. Plyšový nábytek se také vejde do eklektických uspořádání. Pokud se vám zase líbí trochu avantgardy a nebojíte se odvážných řešení, můžete pozvat velurové křeslo do půdního prostoru. Měkká, hladká tkanina na syrovém průmyslovém pozadí vytváří opravdu obrovský dojem.

Barvy na obrazovce monitoru se mohou mírně lišit od původního barevného schématu tkanin v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.