Zajímavém stylistickým akcentem v interiérech jsou jemné záclony nebo římské rolety v pastelových diamantech, koberec v abstraktním vzoru nebo dekorativní polštáře s geometrickým motivem. Materiály v kruzích, čtvercích a trojúhelníkech se cítí skvěle v mnoha uspořádáních. Od skandinávského minimalismu až po retro až po moderní výzdobu. Nebo sníte o městském bytě ve stylu džungle? Prosím! V našem internetovém obchodě / velkoobchod s látkami máme přesně to, co hledáte. Žakárová tkanina z džungle vám pomůže cítit náhradu za džungli i v srdci velkého města. Materiál v krásném rostlinném vzoru je ideální pro okenní závěsy, nábytkové krytiny nebo dekorativní polštáře.
Tkaniny v geometrických vzorech
Existuje poměrně málo způsobů, jak zavést geometrické formy do interiéru. Pokud máte rádi minimalistické uspořádání nejvíce, nasaď materiál v jemném pastelovém vzoru. Mátová zelenina, jemná modrá a růže, levandule nebo šedé holuby nenaruší dojem harmonie a míru.

Nemáte nápad na zajímavou ložnici dekor v vintage klimatu? Tkaniny v geometrických motivech budou v tomto případě, jak našel. Retro styl má rád výrazné doplňky a kontrasty. Takže se nebojte silných přízvuků. Žluté diamanty na polštářích? Kultovní lehátko v barevných trojúhelníků? Nebo okenní závěsy v městské džungli klimatu? Volba je na vás. Aranžmá inspirovaná stylem minulých epoch bude opravdu hodně trvat. Kromě toho je zde velmi vítána eklekticismus forem.
Vynikající kvalita a dobrý design
Silné polyesterové vlákno a odolná žakárová vazba dělají naše dekorativní tkaniny s geometrickými, abstraktními nebo džunglovými motivy, které si užívají oko a jsou extrémně odolné. Ne příliš hnijící a odolné proti prasknutí. Správně hotové a potažené speciálním povlakem, materiál je:

Hořlavé
odolný vůči nečistotám,
snadno se čistí.

Naše tkaniny v geometrickém vzoru lze proto úspěšně použít i pro čalounění nábytku. Nebo možná dáváte přednost křeslu nebo židle pokryté materiálem džungle? Bez ohledu na to – najdete ji u nás v různých barevných variantách. Zjistěte si, který z nich se vám líbí nejlépe!