Květinové motivy jsou jedním z nejuniverzálnějších interiérových trendů. Dekorativní záclonové tkaniny a květinové čalounění materiály upoutat pozornost a přivést uspořádání ložnice, obývací pokoj nebo jídelna k životu. Můžete je úspěšně využít jak v obytných, tak v komerčních prostorách – židle a křesla pokrytá luxusním materiálem se dokonale hodí do výzdoby například intimní kavárny v retro stylu. Naše čalounění tkaniny jsou vhodné pro pokrytí všech nábytku nebo pouze polštáře sami.
Látky, s květinovou podšívkou
Zeleninové ozdoby na nábytku zůstanou módní bez ohledu na sezónu. Čalouněné židle a hokery, stejně jako křesla a pohovky potažené měkkým materiálem jsou ideální pro klasické, moderní nebo retro interiéry. Čalounění tkaniny v květinách se může stát velkým dekorativním prvkem v místnosti. Jsou samy o sobě tak výrazné, že již nepotřebují žádné další dekorace. Vypadají krásně ve společnosti přírodního dřeva. A také na pozadí bílých, šedých nebo barevných stěn.

Náš internetový obchod / velkoobchod s tkaninamiI nabízí čalounění materiálů kombinující dobrý design, silnou vazbu a pečlivý povrch. Díky tomu jsou prakticky nezničitelné – odolné proti utírání, nečistotám a slunečnímu záření. Živé, syté barvy se v průběhu času nemění ani nezmělují.
Záclonové materiály v květinách
Jednotlivé záclonové tkaniny se liší nejen designem, ale především typem vazby a způsobem dokončování. Silné polyesterové vlákno a odpovídajícím způsobem husté tkaní technika přímo překládá do:

vysoká pevnost,
nízké hnijící,
propustnost slabého světla.

Dobré záclony dokonale tmavý z každé místnosti. Na druhé straně, správná metoda impregnace dělá materiál hořlavý, odolný vůči nečistotám, a také velmi snadno se čistí.

V našem internetovém obchodě najdete nejkvalitnější dekorativní oponu a čalounění materiály v květinách v mnoha barvách a vzorech. Jak žakárové tkaniny, tak luxusní, masitý velur.