V sortimentu našeho online velkoobchodu je celá řada dekorativních polštářů,které jsou vynikající výzdobou každého interiéru. Hansel nabízíme s velkým důrazem na detail s použitím nejkvalitnějších materiálů. Výrobky v této kategorii byly zdobeny zvířecími motivy, které vypadají velmi elegantně. Najdete zde vzory s roztomilými psy, majestátními jeleny a bažanty nebo barevnými motýly zobrazenými na květinovém pozadí.

V sweb pats / velkoobchod s fabric world tkaniny nabízíme dekorativní doplňky nejvyšší kvality, cena, která je velmi cenově dostupné! Každý polštář v této kategorii je vyroben z kvalitní žakárové tkaniny, která se vyznačuje příjemnou strukturou a atraktivním vzhledem. Materiál je aplikován krásné motivy se zvířaty, vyznačující se čerstvým a vynikajícím designem, takže celá věc vypadá velmi zajímavě. Hansel může být použit jako ozdoba posezení v obývacím pokoji, budou také dobře fungovat v ložnici.
Dekorativní polštáře se zvířaty
Při výběru koupit dekorativní polštáře v našem skladu, máte zaručena nejvyšší kvalita. To vše je způsobeno látkou, ze které byla vyrobena hansel. Jacquard je materiál ceněný mezi čalouníky. Vyznačuje se hustou vazbou, díky níž je odolná vůči mechanickému poškození. Motivy u domácích mazlíčků byly vytištěny pomocí vynikajících barviv, které nevyblednou pod vlivem slunečního světla. Díky tomu naše dekorativní doplňky vypadají dobře po dlouhou dobu.

V našem sortimentu si zaslouží zvláštní pozornost modely zobrazující lesní zvířata. Krásné jeleni a bažanti jsou aplikovány na pruhované pozadí, takže polštář vypadat velmi elegantní a okouzlující. Součástí nabídky jsou i zajímavé návrhy pro milovníky pastelového zbarvení, které dominuje hanselům se psy, koňmi nebo buvoly. Doporučujeme také další dekorativní doplňky z našeho sortimentu, kde najdete ubrusy s různými motivy.