Doporučujeme vám, abyste se seznámili se sortimentem dekorativních polštářů, které jsou k dispozici v mnoha pohledech. V našem obchodě / skladu s látkami na vás čeká velký výběr hansel zdobených rostlinnými motivy. Díky rozmanitosti designů mezi výrobky shromážděnými v katalogu najde každý zákazník pro sebe ten správný model! V této kategorii dekorativní polštáře ve variantě v květinách. Doporučujeme vám také zkontrolovat zbývající návrhy z obchodu.

Každý dekorativní polštář dostupný v našem skladu byl vyroben s největší pozorností k detailu. Pro výrobu jsme použili nejkvalitnější žakárové tkaniny, které jsou mezi odborníky vysoce ceněny. Jedná se o materiál s vysokou hustotou a zajímavou strukturou, díky němuž jasiek z něj vypadá velmi atraktivně. Výrobky jsou zdobeny květinovými vzory, takže budou vypadat dobře jako ozdoba pohovky v obývacím pokoji nebo postele v ložnici. Motiv rostliny byl vytištěn na tkanině – k tomu jsme použili nejkvalitnější barviva.
Dekorativní polštáře v květinách
Představujeme žakárové polštáře v květinách, které si zachovávají svůj atraktivní vzhled po dlouhou dobu. To je způsobeno především materiálem, který se vyznačuje vysokou odolností proti mechanickému poškození, což z něj činí vynikající surovinu pro dekorativní modely. Také rostlinné motivy eschy na povrchu jasmínu se vyznačují pevností, díky moderním pigmentům odolným proti UV záření. Design použitý na našich tkaninách je stylový a rozmanitý, a proto je každý výrobek skutečnou výzdobou každé místnosti.

V ceně zakoupeného produktu obdržíte také kazetu, která se vyznačuje vysokou elasticitou a vysokou kvalitou. Nabízíme polštáře v květinách ve standardní velikosti 45×45 centimetrů. Mohou být úspěšně použity jako dekorativní doplňky pro dovolenou set. Doporučujeme vám také zkontrolovat zbývající produkty v katalogu našeho skladu. Nabízíme m.in. se zvířaty, ubrusy s rostlinnými motivy, vánocemi nebo jinými zajímavými vzory.