Pokud chcete vytvořit atmosféru půvabu ve vašem obývacím pokoji, doporučujeme vám podívat se na naše dekorativní polštáře! V této kategorii uvádíme výrobky ze sametovétkaniny, která se vyznačuje příjemnou na dotek, mírně lesklou texturou. Takový doplněk lze použít v jakémkoli uspořádání. Hansels nabízíme v mnoha barevných variantách – pastelových i intenzivnějších. V sortimentu našeho obchodu / velkoobchodníka s látkami najdete několik desítek modelů dekorativníchpolštářů, které prodáváme společně s odpovídajícími kazetami.

Sametová tkanina,ze které jsme vyrobili naše polštáře,je velmi elegantní dekorativní materiál a díky své nádherné struktuře dodává charakter každému interiéru. Doporučujeme výrobky z něj pro pokoje s glamour design, budou také dobře pracovat pro obývací pokoj nebo ložnici s orientální uspořádání. Především vám však hansel této kategorie poskytne maximální pohodlí během vaší dovolené – protože jsou hedvábně měkké a jemné. Je to také kvůli elastickým kazetám, kterými jsme naplnili každý povlak na polštář.
Sametový polštář u vás doma
Přestože cena našeho hanselu je cenově dostupná, poskytujeme nejvyšší kvalitu našich vlaštovek. Sametový materiál se vyznačuje nejen svým krásným vzhledem a příjemným na dotekovou texturou, ale také vysokou pevností. Jedná se o vysoce vážící látku, takže vykazuje působivou odolnost proti oděru, která zaručuje atraktivní vzhled polštářů po dlouhou dobu. Také jejich barva si zachovává intenzivní odstín i po mnoha praních v automatické pračce. To vše dělá naše hansel perfektní dekorativní doplňky pro dům.

Krásný polštář ze sametové tkaniny bude zajímavým doplňkem k posezení ve vašem obývacím pokoji. Sametový jasmín lze také úspěšně použít v ložnici – jak na spaní, tak pro dekorativní účely. Doporučujeme vám zkontrolovat i další modely, které jsme v našem sortimentu připravili. V Fabric World najdete dekorativní doplňky m.in. se zvířecími, rostlinnými, geometrickými motivy.