Pokud chcete přinést slavnostní atmosféru do vašeho domova, doporučujeme naše vynikající dekorativní doplňky. V on-line skladu jsme připravili velký výběr nádherných dekorativních polštářů, které byly obohaceny o vánoční a velikonoční motivy. S pomocí zde shromážděných produktů můžete vytvořit magickou atmosféru v každém interiéru, bez ohledu na jeho uspořádání! Polštáře prodáváme společně s měkkými kazetami, které zaručují optimální oporu během odpoledního zdřímnutí.

Když provedete nákup v obchodě / skladu s tkaninami Fabric World, získáte dekorativní polštáře, které mají nejen atraktivní vzhled, ale také je odlišují vysoce kvalitním zpracováním. Vyrobili jsme je z nejkvalitnějšího žakáru, který je ideální jako surovina pro dekorativní modely. Tkanina se vyznačuje vysokou pevností oděru – díky husté vazbě, která je v ní použita. Díky své zajímavé struktuře vypadá materiál velmi solidně, což se promítá do estetického vzhledu našeho dekorativního hanselu se slavnostními a velikonočními vzory.
Vánoční dekorativní polštáře
Vysoká kvalita našich polštářů je doložena nejen samotným materiálem, ale také tisky, kterými jsou zdobeny. Vánoční motivy jsou vyrobeny z kvalitních pigmentů, které nevyblednou pod vlivem slunečního světla, takže si zachovávají intenzitu barev po dlouhou dobu. Naše dekorativní polštáře budou fungovat nejen pro soukromé použití. Můžete použít krásné velikonoční nebo vánoční povlaky na polštáře v uspořádání jídelny, vytváří správnou atmosféru pro nadcházející oslavy.

Představujeme velký výběr dekorativních polštářů, které se vyznačují zajímavým, slavnostním designem. U příležitosti Vánoc si můžete vybrat motivy zobrazující sv. Santa Claus s pohádkovým stylem nebo vánoční ozdoby v červenozelených barvách. Pro velikonoční oslavy budou fungovat povlaky na polštáře s roztomilými zajíčkovými stromy obklopenými barevnými květinami a velikonočními vejci. Nabízíme také hansel s dalšími motivy m.in. chorob rostlin a zvířat.