Fabric World Vzorované tkaniny

Máte rádi vzorované tkaniny a chcete okořenit své interiéry? Podívejte se, co náš internetový obchod nabízí. V tomto článku najdete spoustu inspirace a tipů, jak kreativně používat vícebarevné materiály. Díky nim osvěžíte nábytek a zcela změníte výzdobu vašeho domova!

Květinové vzory

Móda pro floristické motivy nikdy neprojde. Nicméně, pouze ve Fabric World najdete neobvyklé tkaniny, které potěší intenzitou a množstvím barev. Můžete si vybrat z:

  • tradiční růže – malé, pergolové i větší – okouzlující a výrazné,
  • tropické květiny obklopené kapradinami,
  • modrozelené listy,
  • různé druhy kompozic, složené například z pivoňek.

Nabízíme především žakárové tkaniny, ideální pro podšívku nábytku a šití povlaků na polštáře. Květiny doplňují rustikální, klasický a pařížský styl. Pokud chcete mírně diverzifikovat uspořádání domu, určitě budou fungovat skvěle. Vnesou do interiéru závan svěžesti!

Zvířecí potisky

Neméně oblíbené jsou tkaniny se zvířecími motivy. Velmi často se používají k diverzifikaci jednotného uspořádání. Působivý gauč u motýlů a ptáků bude vypadat skvěle uprostřed obývacího pokoje, kde dominují pastely nebo odstíny bílé. Čím větší téma, tím těžší je shodovat se s konkrétním dekorem, ale v tomto ohledu stojí za to experimentovat. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit vysoce kvalitní materiály se lvem, tygrem a zebrou, ale můžete se také rozhodnout pro tradiční skládačky. Každý z nich je působivý!

Kde se tyto typy položek mohou zobrazit? Dravé savce budou skvělým doplňkem v loftu a moderním stylu. Jemné motýly dokonale zapadají do dětských pokojů a ptáci se doporučují především do útulných rustikálních interiérů. Hodně však záleží na tom, s jakými zvířecími motivy bude sounáleže. Existuje mnoho možností, takže vše závisí na vaší kreativitě.

Geometrické motivy

Geometrické vzory jsou klasické, velmi oblíbené a snadno používané designéry. Jsou spojeny především s šedesátými let, kdy dominovaly nejen v interiérech, ale i v módě. Dodnes mají mnoho následovníků a jsou široce používány. Jsou dokonalým doplňkem jednotných prostor.

V našem obchodě s látkami najdete dvoubarevné i vícebarevné materiály. Některé připomínají mozaiky, jiné vytvářejí optické iluze. Těší se intenzitě barev a mohou zcela změnit místnost, kterou zdobíte. Hodí se především do vintage stylu, ale můžete je aplikovat v jakémkoli stylu – některé z nich jsou velmi univerzální. Použijte je k vytvoření bezkonkurenčních záclon a efekt vás překvapí!

Původní příkazy

Surrealističtí tygři v modré a zelené džungli jsou jedním z našich mnoha návrhů pro ty, kteří hledají něco opravdu zvláštního. Vzorované tkaniny jsou nejen standardními motivy, ale také neobvyklými kombinacemi pro ty, kteří chtějí být originální. Mohou být použity k pohmoždění nábytku a polštářů v domě, ale také v komerčních prostorách. Pro stravování se doporučuje káva a materiály s levandulovou temalí. Pro snílky však máme žakárovou tkaninu s barevnými ptáky a nápisy: láska, moucha, sny.

Tento druh čalounění může změnit starý, opotřebovaný kus nábytku k nepoznání. Proto vám doporučujeme renovovat – nezávisle nebo s pomocí profesionálního čalounění. Někdy stačí osvěžit pohovku nebo pohovku, abyste sloužili své rodině v dalších letech. Tak se jí snaž dát druhý život!

Proč?

Vlastní design rozvíjí kreativitu a umožňuje vytvořit jedinečný, dokonale přizpůsobený interiér. Proto mnoho lidí se vzdá nákupu standardního nábytku a udělá položky “s duší”. Vzorované tkaniny vám tento úkol určitě usnadní. Podívejte se na naši nabídku a objedněte si něco speciálního ještě dnes!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.