Látka Zvířata

Kategorie Zvířata zahrnuje dekorativní tkaniny, které jsou nejvhodnější pro polštáře. Materiály dostupné v nabídce našeho online velkoobchodu byly vyrobeny ve Španělsku a vyznačují se velmi vysokou kvalitou zpracování. Online tkanina je hustě tkaná, což zaručuje vysokou trvanlivost výrobku. Náš online/ velkoobchodní obchod s dekorativními, čalouněním a záclonovými tkaninami nabízí krásné žakárové vzory inspirované zvířaty, s nimiž budete ventilovat svou kreativitu! Tato technologie zaručuje hladké kontury a vysoké detaily i na větších površích.

Copánky tkaniny v tkanině světě velkoobchod

Naše dekorativní tkaniny lze nalézt v široké škále barev, vzorů a textur. Čalounění a záclonové materiály jsou nejen krásné, ale především extrémně odolné. Oba klasické copánky a vzorované žakárové jsou ideální pro čalounění nábytku. Silná polyesterová vlákna a odolná vazba činí naše materiály odolné proti protahování a prasknutí. Nebo hledáte krásnou a odolnou látku pro dekorativní polštáře? Objevte naši sbírku zvířat a najděte svůj oblíbený design!

Velmi kvalitní žakárová tkanina vyrobená ve Španělsku.

Tkanina hustě tkané, což je velmi trvanlivé.

Krásné žakárové vzory, s obrazy zvířat v hlavní roli.

Představte si obludnost použití pro tuto látku. Látka pro kreativní, nápadité lidi.

Velikost vzorku: (+-) 46×46 cm

Z 1 MB tkaniny můžete kapřit 6 ks vzorů.

Sílu
0%
Barvy
0%
Hmotnost
0%
Umýt schopni
0%
Certifikát těžko zachytit
0%
Oděru
0%

Karta produktu: Informace o produktu a jeho vlastnostech.

Barvy na obrazovce monitoru se mohou mírně lišit od původního barevného schématu tkanin v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.