3

Hledáte exkluzivní materiály, které budou dobře fungovat pro dekorativní polštáře? Nebo máte zájem o záclonové tkaniny s originálním designem? Pokud ano, ujistěte se, že objevit sbírky připravené naší on-line tkaniny velkoobchod Fabric World. Díky tomu, že jsme se s textiliemi světa poznali zevnitř ven, vám dnes nabízíme nejkvalitnější výrobky podepsané logem FABRIC WORLD. Zjistěte, co vyniká a jaké jsou jejich nejdůležitější vlastnosti!

Jaké materiály FABRIC WORLD nabízí?

Sortiment značky zahrnuje širokou škálu vášnivě tkaných dekorativních, záclonových, čalouněných tkanin a dekorativních polštářů. Kolekce připravené s mimořádnou péčí přitahují pozornost malými, ale výraznými prvky, hladkými konturami a krásnými motivy inspirovanými přírodou. Jako zkušený obchod s látkami dodáváme vzorované i hladké netkané textilie, které zaručují mnoho aplikací. Skvělým příkladem je květina žakárové dekorativní textilie. Kromě toho, že vypadají skvěle na polštářích, jsou také ideální jako modřiny nábytku. Bestsellerem je také francouzský samet,který vám umožní získat výzdobu přímo z královských Versailles. Tato luxusní produktová řada je vhodná zejména pro záclony a modřiny, které dodávají nádheře jakémukoli uspořádání.

Co jsou fabric world tkaniny?

Fenomén materiálů FABRICWORLD spočívá především v nejvyšší kvalitě zpracování a originálním, neobvyklém designu. Kolekce látek jsou založeny na nejnovějších trendech, díky nimž se setkávají s velkým zájmem jak soukromých zákazníků, tak profesionálních interiérových dekoratérů. Za zmínku stojí také mimořádná rozmanitost. V nabídce našeho online velkoobchodu najdete produkty, které se dokonale ocitnou nejen v elegantních a klasických interiérech, ale také v místnostech inspirovaných newyorským nonchallantem nebo barevným pop-artovým stylem.
Všechny fabricworld dekorativní, záclonové a čalounění tkaniny mají potřebné certifikáty, které jsou udělovány certifikovaným výrobkům. Potvrzují jejich vysokou kvalitu a bezpečnost použití. Níže uvádíme nejdůležitější vlastnosti, které odlišují materiály světa tkanin:

  • velmi dobrá odolnost proti oděru, mekacenie a mechanickému poškození,
  • nadprůměrná pevnost,
  • snadno se udržuje v čistotě,
  • měkkost a potěšení na dotek,
  • časočasný design dává možnost vytvářet příslušenství, které jsou v souladu s jakýmkoli stylem v interiéru,
  • vysokou kvalitu zpracování pro dlouhou životnost.

Co jiného je diferenciátor tkanin FABRIC WORLD?

Co je přínosem produktů FABRICWORLD je také jeho šetrnost k životnímu prostředí. To je prokázáno zejména dodržováním dosahu přijatého Evropským parlamentem a Radou (EK). To znamená, že materiály nabízené naším internetovým velkoobchodem s látkami jsou šetrné k životnímu prostředí a bez škodlivých chemikálií. Jejich výroba od začátku do konce se provádí bez použití toxických sloučenin, takže mohou být používány jak dospělými, tak dětmi, a to i s tendencí k alergiím.

Shrnutí

Tkaniny FABRIC WORLD jsou prvotřídní design, bohatý design a pohodlí použití. Bez ohledu na to, jaký materiál dosáhnete, můžete si být jisti, že jeho barva nevyjde v průběhu času a vzor se nevyhladí. Podívejte se na náš internetový obchod a objevte produkty, do kterých se na první pohled zamilujete!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.